phoca_thumb_s_sztuczne_ognie2Podczas Szczecińskiego Sylwestra 2009/2010 z pewnością usłyszymy wielki przebój „Nie ma wody na pustyni”. Gwiazdą ostatniego wieczoru tego roku będzie bowiem Bajm – jedna z najbardziej popularnych poprockowych grup.
 
Ale w Szczecinie wody nie zabraknie. Sylwestrowa zabawa w tym roku odbędzie się na Wałach Chrobrego, miejscu największych szczecińskich imprez. Elementem scenografii będzie ogromny pasażerski prom „Polonia”, który zacumuje przy nabrzeżu.
 
Scena zostanie usytuowana pod tarasami, obok fontanny, na której muzyczną rozgrzewkę poprowadzi Polskie Radio Szczecin. Oprócz zespołu Beaty Kozidrak, na Wałach wystąpi również młoda artystka MoNa. Jej koncerty określane są jako połączenie popularnych numerów klubowych i dyskotekowych z profesjonalnym brzmieniem elektrycznych skrzypiec.
 
Koncert Bajmu przewidziano na godz. 23.20, ale sylwestrowa zabawa rozpocznie się już o godz. 22.00. Tuż przed północą noworoczne życzenia złoży mieszkańcom prezydent Piotr Krzystek, po czym nad Odrą rozbłysną wielobarwne fajerwerki. Impreza potrwa do godz. 1.30.
  
Organizatorami Szczecińskiego Sylwestra są: Miasto Szczecin i Szczecińska Agencja Artystyczna
Partner główny: Unity Line
Partnerzy medialni: Polskie Radio Szczecin oraz Wirtualna Polska
 
źródło: www.szczecin.eu
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->