phoca_thumb_s_zaawansowane_tech2W dniach 23-28 listopada 2009 roku na stronie www.wirtualnakonferencja.pl  odbędzie się nieodpłatna konferencja na temat: „Zaawansowane technologie przyszłością Polski w Unii Europejskiej. Wirtualna konferencja dla studentów i doktorantów”.
 
Wirtualne spotkanie zorganizowane jest z okazji 5-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.
 
Wydarzenie to ma na celu pokazanie możliwości jakie niesie ze sobą wykorzystanie Funduszy Europejskich w rozwijaniu nowych technologii takich dziedzin nauki jak nanotechnologia, biotechnologia, chemia, biologia, matematyka, ekologia, informatyka, elektronika, inżynieria biomedyczna, materiałowa i inne. Rozwój nauki w Polsce a poprzez to pobudzanie do urzeczywistniania nowych, innowacyjnych pomysłów jest szansą, by być kopalnią wiedzy i technologii dla całej Europy. Konferencja ta jest skierowana głównie do studentów i doktorantów-młodych, pełnych energii i entuzjazmu ludzi, którzy w najbliższym czasie podejmą pracę, obejmą stanowiska kierownicze, będą wdrażać nowe technologie, rozwijać badania, działalność gospodarczą oraz starać się o projekty z Unii Europejskiej. Pragniemy im szansę prezentacji własnych wyników badawczych, osiągnięć oraz pomysłów.
  
Konferencja odbywa się z wykorzystaniem jednego z najpopularniejszych i największych nośników informacji jakim jest Internet. Na stronie www.wirtualnakonferencja.pl można dokonywać rejestracji oraz zgłosić swoje wystąpienia. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w cyklu wykładów tworzonych przez autorytety
z całej Polski. Będzie można również wziąć udział w konkursie na najlepszą prezentację studencką na temat:
  
1. Mój wkład w naukę i technologie przyszłości – prezentacja własnych wyników badań studentów i doktorantów.
2. Jak mogę wykorzystać Fundusze Europejskie?
3. Rozwój cywilizacji w moich oczach (perspektywy rozwoju technologii oczami młodych wizjonerów oparte na badaniach kierunków rozwoju oraz aktualnego stanu wiedzy).
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->