phoca_thumb_s_zut2Jeśli jesteś studentem, absolwentem, doktorantem, pracownikiem naukowym uczelni wyższych województwa zachodniopomorskiego, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczy pomoże Ci założyć firmę.    
 
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego zaprasza na dyżur ekspercki - Zakładanie firmy, podatki i księgowość.
   
Niewiedza o przepisach księgowo-podatkowych oraz o procedurach dotyczących zakładania działalności gospodarczej może skutkować stratą czasu i, co najważniejsze, pieniędzy. Aby tego uniknąć potrzebna jest konsultacja ze specjalistą, co zazwyczaj przekracza możliwości finansowe nowych przedsiębiorców. W RCIiTT możesz skonsultować się z doradcą całkowicie za darmo.
    
Zapisz się teraz na spotkanie, które odbędzie się 05 października 2009 w siedzibie RCIiTT przy ulicy Janosika 8 pokój 19.
 
Podczas dyżuru możesz się dowiedzieć jak:
- zarejestrować działalność gospodarczą (wybór PKD i formy prawnej),
- wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania,
- rozliczać się z fiskusem,
- prowadzić księgowość.
 
Dyżur poprowadzi Panią Justyną Maćkowiak, doradca gospodarczy i właścicielka biura rachunkowego "ZYSK".
 
Więcej informacji pod numerem telefonu 091 449 43 58 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Dyżur stanowi jedno z działań przewidzianych w ramach projektu pt. "Wsparcie przedsiębiorczości akademickiej INNOSTART" .
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->