Festiwal muzyczny w Szczecinie rozpocznie się 19.05 i potrwa do 21.05.
Jak co roku ku uciesze studentów nastąpi czas na przejęcie miasta przez kilka dni i integrację z pozostałymi uczestnikami.
Organizatorzy gwarantują świetną zabawę i emocje, które będą towarzyszyć podczas koncertów takich gwiazd jak:
  • Lady Pank
  • Ania Dąbrowska
  • Antiplan
  • Dawid Podsiadło
  • O.S.T.R.
  • Dwa Sławy
  • Kękę
  • Tede
  • i Soboty.
Na Facebooku juwenaliów szczecińskich są też ujawniani inni zaproszeni goście, którzy dołączą do świetnej zabawy z zainteresowanymi.
Sprzedaż biletów ruszy już niedługo. Organizatorzy informują o tym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na ich Facebooku.
Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na konferencję [email protected]
Akademia Morska w Szczecinie ogłasza "dzień otwarty" 15 kwietnia 2016, w godzinach 12:00-17:30.
pitagoras poprawkowy 2015 1Akademia Morska w Szczecinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatny kurs z matematyki przygotowujący do poprawkowego egzaminu maturalnego „PITAGORAS 2015”.
a015beebca9c0048e031a04ef551637dad49d056 orgStudenci oraz tegoroczni absolwenci Wyższych Szkół Bankowych mogą wziąć udział w X edycji konkursu o nagrodę im. Marka Drapińskiego.
a015beebca9c0048e031a04ef551637dad49d056 orgWszystkich uczniów przystępujących do poprawkowego egzaminu maturalnego z matematyki w roku 2015 Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na specjalnie przygotowany darmowy kurs przygotowujący do matury poprawkowej z tego przedmiotu.
Szczecin: rekrutacja na studiaPlanujesz podjęcie studiów na jednej ze szczecińskich uczelni? Czeka na Ciebie szeroka oferta dostępnych kierunków oraz specjalności, nowoczesna infrastruktura dydaktyczna i niepowtarzalny klimat miasta. Co uczelnie przygotowały dla tegorocznych kandydatów?
W każdym zakątku świata istnieje coś takiego jak tabu. Jest to swego rodzaju cenzura będąca głębokim zakazem kulturowym, a jego złamanie może spowodować spontaniczną i gwałtowną reakcję społeczeństwa, ponieważ może to zostać odebrane jako zamach na strukturę danej kultury, a co za tym idzie również jako zagrożenie dla dalszego istnienia tego społeczeństwa.
szczecinherbTegoroczni maturzyści swój „wyścig o indeksy” mogą rozpocząć jeszcze przed poznaniem wyników egzaminów maturalnych. Taki tryb rekrutacji już od wielu lat prowadzi Uniwersytet Szczeciński i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Na co w takim razie jeszcze czekacie?
Większość atrakcji życia studenckiego w Szczecinie wiąże się z wodą - Bałtykiem, jeziorami, rzekami. Niezależnie od tego czy szukasz wydarzeń kulturalnych, imprez czy też sportu i rekreacji.
Oferta studiów na Pomorzu Zachodnim kusi nie tylko kierunkami prowadzonymi przez uczelnie szczecińskie. Sprawdź też inne możliwości studiowania w województwie zachodniopomorskim.
W Szczecinie masz do wyboru ofertę studiów na czterech uczelniach pullicznych i kilkunastu niepublicznych. Sprawdź które z nich rekomenduje redakcja portalu Szczecin.Studia.net.

deafAkademia Morska w Szczecinie otrzymała dofinansowanie na prowadzenie na kierunku zamawianym Informatyka programu pozwalającego na kształcenie osób niesłyszących i niedosłyszących. Przyszli studenci mogą liczyć na wsparcie i dodatkową opiekę, które pozwoli im skończyć studia na atrakcyjnym kierunku oraz dobrze przygotować się do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

szczecin1Większość uczelni w Szczecinie zakończyło już pierwszy etap rekrutacji, powoli rozpoczyna się II etap. A jakie kierunki studenci wybierali najchętniej? Największą popularnością cieszyły się: psychologia, filologia angielska, informatyka oraz turystyka i rekreacja.

juwenaliaszczecinOd 16 do 20 maja, Szczecin stanie się prawdziwą twierdzą studentów. Tegoroczne juwenalia, przesycone atrakcjami i wydarzeniami, nie dadzą spać nawet największym śpiochom. 
kariera--dKARIERA to impreza targowa dla młodzieży, studentów i osób dorosłych, planujących dalszą edukację oraz poszukujących pracy. 
Są jeszcze wolne miejsca na konferencję poświęconą aktualnym problemom prawa oświatowego, która odbędzie się w Szczecinie w najbliższy czwartek (7.04).
Studenci Akademii Morskiej w Szczecinie dostaną 4 miliony złotych! Na uczelni ruszają kierunki zamawiane – mechatronika oraz mechanika i budowa maszyn.
Województwo Zachodniopomorskie: kierunki studiów, na których są jeszcze wolne miejsca.

Trwa rekrutacja na wyższe uczelnie. Na wielu kierunkach są jeszcze wolne miejsca. W październiku naukę w Szczecinie rozpocznie kilkanaście tysięcy nowych studentów.

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->